21

رابطه خوب با همسرتان ۲۴ ساعت صبر کنید!

  • 22 فوریه 2021 - 11:19
رابطه خوب با همسرتان ۲۴ ساعت صبر کنید!
اگر خواهان رابطه خوب با همسرتان هستید نیازی نیست از حق و حقوق خود بگذرید بلکه با کمی سیاست می توانید این رابطه را با دوام تر از همیشه حفظ کنید.

چند مورد بسیار کوچک برای طولانی تر شدن رابطه خوب با همسر

آیا آرزو دارید روابط طولانی مدت موفق داشته باشید یا بهتر بگوییم مشتاقید رابطه خوب با همسرتان را برای همیشه حفظ کنید؟ هر رابطه ی بالا و پایین دارد و نمی شود روابط عالی همیشگی انتظار داشت. چندین تکنیک را در این بخش از اپاراتمی به شما معرفی می کنیم که بهترین راه ممکن است.

رابطه خوب با همسر

رابطه خوب با همسر به معنای فداکاری های بیش از حد و ندیده گرفتن های خسته کننده نیست بلکه شما باید در مواقع لازم از این فاکتورها استفاده کنید.

طرز ارتباط با همسر

مهم ترین نکات برای داشتن رابطه خوب با همسر

برای حفظ رابطه خوب با همسرتان ۲۴ ساعت زمان بدهید

وقتی عصبانی هستید قبل از اینکه عملی انجام دهید ۲۴ ساعت صبر کنید ، مهم است چون وقتی عصبانی می شوید خودتان نیستید.

مسائل کوچکی هست مانند ظرف شستن که همسرتان فراموش می کند و یا مسائل جدی تری مانند تهمت زدن یا دروغ گفتن سعی کنید قبل از عمل کردن دقایقی فکر کنید ، هنگام عصبانیت هر تصمیمی که بگیرید موجب آسیب و پشیمانی می شود .

روانشناسان می گویند :۲۴ ساعت زمان طولانی نیست اما به اندازه کافی برای حفظ آرامش و خون سردی کافی است و سعی کنید با همسرتان عاقلانه و مناسب بدون بلند کردن صدا صحبت کنید شاید برای شما این زمان کمتر از ۲۴ ساعت باشد ولی مطمئن باشید که زمان برای سریدن به آرامش برای همه نیاز است.

عوامل ارتباط صحیح با همسرچگونگی ایجاد رابطه خوب با همسر

کلیدهای طلایی برای کسانی که خواهان یک رابطه خوب با همسرشان هستند

عبارت مهم نیست را نگویید:

از گفتن “مهم نیست” صرف نظر کنید زیرا یک زن یا شوهر نباید سعی کند همه چیز را خوب جلوه دهد و به کسی که طرف مقابل است هرچیزی را که می خواهد بدهد و بسیار مهم است که مشکل خود را با فرد به طور صادقانه ابراز کند حتی وقتی با همسرش مخالف است ؛

مثال:همسرتان می گوید کجا غذا بخوریم نگوید مهم نیست ، محلی راکه دوست دارید پیشنهاد بدهید . بهتر است غذایی جدید و یک مکان جدید را برای غذا خوردن انتخاب کنید تا همسرتان از این بابت خوشحال شود تا اینکه ساکت باشید.

سازش در زندگی بسیار مهم است اما این به معنای فرو نشاندن احساسات و نظرات نیست.

برای بهتر شدن روابط عاشقانهرابطه خوب با همسر را چگونه شروع کنیم؟

برای ایجاد رابطه خوب با همسر چه کنیم؟

عصبانی به رختخواب نروید:

عصبانی به رختخواب نرفتن بهترین پیشنهاد نیست اما بهتر از بحث و جدال پیرامون مسائلی که ممکن است به نتیجه نرسد. خوابیدن با اعصاب آرام باعث می شود که صبح را سازنده تر شروع کنید با سپری کردن زمان برای حفظ آرامش قبل عصبانیت و نترسیدن از صحبت کردن صادقانه با همسرتان در آخر روز صحبتی کنید.

سعی کنید از این نکات در آینده نزدیک استفاده کنید و تغیرات آن را در زندگی مشاهده کنید.

عصبانی خوابیدنسبک زندگی برای رابطه خوب با همسر

رابطه مان با همسر را چگونه خوب نگاه داریم؟

به او نزدیک شوید و در آغوش بگیریدش

این طبیعی است و کم نیستند زنان و مردانی که برای بیان آنچه که اتفاق افتاده است مشکل دارند و به این راحتی نمیتوانند صحبت کنند اما شما خوب می دانید که برایشان اتفاقی افتاده است در چنین شرایطی ،با بغل کردن به آنها نزدیک شوید تا نشان دهید که کنارشان هستید، به آنها گوش میدهیدو آنها را درک میکنید ؛ بعضی وقتها ساده ترین راه برقراری ارتباط در رابطه تان، گوش دادن و آرام بودن است حتی اگر شما نمیتوانید کاری برای شریکتان انجام دهید.

رابطه خوب زناشوییتقویت رابطه خوب با همسر در زندگی مشترک

راه های حفظ رابطه خوب و طلانی با همسر

حواستان به لحن صحبتتان باشد

شاید همیشه دعوا و بحث میان زوجین به دلیل حرفها نیست بلکه به خاطر لحن هاست پس اگر میخواهید ارتباط بهتری داشته باشید، نیاز دارید که به چگونگی بیان مسائل توجه کنید ، بالا بردن تن صدایتان و تغییر لحن صحبتتان در خیلی از موارد غیر ضروری است.

 

لینک کوتاه : https://www.aparatme.ir/?p=6001
  • نویسنده : حسن
  • ارسال توسط :
  • منبع : نمناک
  • 751 بازدید

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.