8

مدل مویی که به صورت لاغر و کشیده میاد

  • 19 دسامبر 2020 - 13:17
مدل مویی که به صورت لاغر و کشیده میاد
مدل موی صورت های لاغر و کشیده به تناسب طول و میزان لاغری صورت انتخاب می شود. در مجموع بهترین سبک مو برای صورتهای کشیده مدل مویی است که با برش طول به عرض اضافه کند.

مدل موی کوتاه برای صورت های لاغر

مدل موی صورت های لاغر و کشیده با مدل موی صورت های گرد تفاوت هایی دارد. آرایشگران بیشتر برای این مدل صورت ها کوتاهی هایی را انتخاب می کنند که از قسمت گوش کمی پایین تر باشد و یا اینکه کمی پایین تر از چانه مو کوتاه شود . در هر دو حالت کشیدگی صورت کم می شود. دقت داشته باشید که موهای خیلی لخت شده برای صورت های لاغر مناسب نیست چرا که لاغری و بی حالی این صورت ها را افزایش می دهد.

مدل موی صورت های لاغر

مدل موی صورت های لاغر

مدل موی صورت های لاغر

مدل مو ،روی جذابیت چهره خانم ها بسیاراثر گذار است بنابراین بهتر است خانم ها مدل موی خود را بر اساس ویژگی های ظاهری شان انتخاب نمایند. این روزها با گرم شدن هوا مدل موی کوتاه طرفداران زیادی در بین خانم ها دارد . اگر صورتتان لاغر و دراز است باید در هنگام انتخاب مدل موی خود حساسیت لازم را به خرج دهید و نکاتی را که در این بخش از دنیای مد نمناک برایتان آورده ایم را لحاظ نمایید.

مدل مو و رنگ مو

مدل موی صورت های لاغر و کشیده

بهترین مدل موی کوتاه برای صورت لاغر

افرادی که دارای صورت لاغر و کشیده هستند باید مدل موی کوتاهی را انتخاب نمایند که تا بلندی مویشان زیر چانه و یا زیر گوش باشد، این مدل مو سبب می شود از بلندی و کشیدگی صورت کاسته شود و صورت پرتر به نظر برسد . اگر صورتی کشیده دارید بهتر ات مو هایی کاملا لخت نداشته باشید، کمی به موی های خود حجم داده تا صورت شما بیش از پیش کشیده نباشد.

مدل موی صورت های لاغر

انواع مدل موی صورت های لاغر

بهترین مدل مو کوتاه برای صورت های مستطیل

بهترین مدل موی کوتاه برای افرادی که صورت مستطیلی دارند ، مدل مویی است که صورت آنها را کوتاهتر و تپل ترنشان دهد. اگر دارای صورت مستطیلی شکل هستید ، همیشه موهایتان را کوتاه نگه دارید اما قد موهایتان نباید هم سطح چانه باشد، زیرا چنانچه در بخش قبلی دنیای مد نمناک توضیح دادیم کشیدگی صورت شما مشخص تر می شود.

long face haircuts

مدل موی صورت های لاغر و دراز

بهترین مدل مو برای اگر صورت کشیده همراه با پیشانی بلند

بهترین مدل ها برای کسانی که صورت کشیده همراه با پیشانی بلند دارند ، مدل موی چتری دار است. اگر دارای این مدل از صورت هستید موهای جلویی شما باید چتری باشد تا موی شما بر روی پیشانی بریزد و پیشانی شما را کوتاه تر نشان دهد . قد مو های چتری نیز باید بین مژه ها و ابرو ها باشد تا صورت چاق و پهن تر به نظر برسد.

مدل کوتاهی چتری دار

مدل موی چتری دار برای صورت های لاغر

بهترین مدل موی کوتاه برای صورت بیضی ها

اگر صورتتان بیضی است ، شما دستتان در انتخاب هر مدلی که دوست دارید کاملا باز است زیرا هر مدل موی کوتاهی برای فرم صورت شما مناسب است.

مدل موی صورت بیضی

مدل موی مناسب صورت های بیضی

انواع مدل موی کوتاه برای صورت کشیده

افراد دارای صورت دراز و کشیده باید مدل مویی را انتخاب نمایند که موجب کوتاه تر دیده شدن صورت بشود. تعدادی از گزینه های مناسب برای فرم صورت کشیده را برای شما آورده ایم:

اگر دارای صورت لاغر و کشیده هستید برای پهن تر نشان دادن گونه هایتان ، از آرایشگرتان بخواهید که با ایجاد برش هایی لایه ای در کنار گونه ها و گوش هایتان در مرکز صورت شما حجم ایجاد کند.

مدل موی کوتاهی را انتخاب کنید که از قسمت گوش کمی پایین تر باشد و یا اینکه کمی پایین تر از چانه مو کوتاه شود تا حالت کشیدگی صورت شما را کم کند.

کوتاهی موی جدید

مدل موی جدید برای صورت های لاغر

مدل مو های نامتقارن یا مدل موی کوتاه پیکسی که حالت کلاسیک دارد که اغلب یک قسمت از مو ها کوتاه تر از قسمت دیگر زده می شود ، از انواع مدل مو های مناسب برای افراد با صورت کشیده است.

اگر صورت کشیده دارید یکی از مدل های کوتاه و خوشایند برای شما مو های حلقه حلقه و کولی شکل است که در آن موها طول های مختلف و لایه ای دارند و سطح ارتفاع مو ها از نقطه ی خط چانه دور می ماند .

مدل کوتاهی مو زنانه

انواع مدل موی صورت های کشیده

اگردارای صورتی کشیده موهایتان را طوری کوتاه نکنید که کاملا لخت باشد زیرا مو های لخت برای صورت های لاغر مناسب نیست و لاغری و بی حالی را افزایش می دهد بنابراین شما باید با کوتاهی به موی های خود حجم داده تا صورت شما بیش از پیش کشیده به نظر نرسد.

توجه کنید :

خانم ها با صورت کشیده هیچ گاه نباید موهای خود را مدل مصری بزنند زیرا این مدل مو باعث می شود تا صورت کشیده تر به نظر برسد .

مدل موی صورت کشیده

مدل کوتاهی موی جدید و شیک

مدل موی بلند برای صورت لاغر

بهترین مدل موی صورت های لاغر

موهای کوتاه زنانه

مدل موی کوتاه زنانه برای صورت کشیده

مدل کوتاهی شیک

جدیدترین مدل مو برای فرم صورت کشیده

مدل مو زنانه پیشانی بلند

مدل و رنگ موی کوتاهی برای خانم ها

مدل مو برای صورت های مستطیلی

کوتاهی مو مناسب صورت کشیده و لاغر

مدل مو برای پیشانی بلند زنانه

لینک کوتاه : https://www.aparatme.ir/?p=1748
  • نویسنده : مجید
  • ارسال توسط :
  • منبع : namnak
  • 803 بازدید

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.