28

کدام رنگ ابرو به رنگ پوست من میاد؟

  • 11 فوریه 2021 - 12:18
کدام رنگ ابرو به رنگ پوست من میاد؟
برای انتخاب رنگ ابرو باید به رنگ پوست تان نگاه کنید, مناسب ترین رنگ ابرو برای پوست های تیره و روشن را در ادامه مشاهده میکنید.

انتخاب رنگ ابرو بر اساس رنگ پوست

زمانی که رنگ موی خود را چه به صورت مش یا هایلایت و یا یکدست رنگ می کنید و در اینکه همزمان با آن در شک هستید که رنگ ابرویتان را نیز تغییر دهید یا نه بهتر است بدانید که اولین چیزی که با این تغییر باید در نظر بگیرید رنگ پوست شماست چرا که گاهی رنگ موی شما قهوه ای تیره با پوستی گندمی است اما ابرویتان مشکی است که این تضاد نزدیک به هم چهره را جذاب تر خواهد کرد.

رنگ ابرو

اگر رنگ موهای خودتان را تغییر دادید پس بهتر است که دستی هم به ابروهایتان بکشید و رنگ ابرو را تغییر دهید. اما چه رنگی متناسب با پوست صورت است؟

رنگ ابرو

رنگ ابرو مناسب با رنگ پوست

بهترین رنگ مو برای پوست روشن و پوست سبزه

با رنگ کردن ابرو چهره بسیار تغییر می کند و فرد جذاب می شود. همچنین رنگ کردن ابروها باعث جذاب تر شدن رنگ مو های سر نیز می شود.اما بعضی وقت ها امکان دارد رنگ ابرویتان به رنگ پوست شما نخورد و زیبایی شما را بر هم زند.

زمانی که رنگ موی خود را چه به صورت مش یا هایلایت و یا یکدست رنگ می کنیدو در اینکه همزمان با آن در شک هستید که رنگ ابروی تان را نیز تغییر دهید یا نه بهتر است بدانیدکه اولین چیزی که با این تغییر باید در نظر بگیرید رنگ پوست شماست چرا که گاهی رنگ موی شما قهوه ای تیره با پوستی گندمی است اما ابروی تان مشکی استکه این تضاد نزدیک به هم چهره را جذاب تر خواهد کرد و یا گاهی پوستی روشن و سفید با رنگ مویی روشن و بلوند دارید.

که اگر ابرو را نیز به همین روشنی در بیاورید چهره ای کاملا بی روح خواهید داشتکه همیشه باید با آرایش های تند آن را از این بی حالی در آورید پس توصیه می شود.

کدام رنگ ابرو مناسب رنگ پوست صورت شماست؟

ابتدا بدون در نظر گرفتن رنگ مو، رنگ پوست تان رامطابق چهره در نظر گرفته و رنگ ابرو را براساس آن تغییریا ثابت نگه دارید
برای مثال فردی که پوستی روشن با ابروی مشکی داشته و هم اکنون رنگ موی خود را بلوند کرده بهتر است یک تا دو درجه رنگ ابروی خود را روشن کند و یا کسی که چهره ای سبزه دارد و رنگ مو را به صورت مش یا کامل روشن کرده بهتر است رنگ ابرو را چهار پنج درجه نسبت به رنگ ریشه روشن کند.

که در مورد افراد سبزه برخلاف افراد سفید پوست روشنی رنگ ابرو چهره را بازتر و جذابتر خواهد کرد. موهای شرابی و فندقی و گروه رنگ موهای قرمز بهتر است با هر رنگ پوستی ابرو را تیره نگه دارند .گروه زیتونی با پوستهای سفید و روشن رنگ ابرو را تنها یکی دو درجه روشن تر ازرنگ مو کنندو گروه زیتونی با پوستهای تیره آن را کاملا روشن سازند.

لینک کوتاه : https://www.aparatme.ir/?p=5775
  • نویسنده : حسن
  • ارسال توسط :
  • منبع : نمناک
  • 1116 بازدید

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.