23

نشانه عشق و علاقه دختر به پسر به چه شکل است ؟

  • 20 نوامبر 2020 - 14:03
نشانه عشق و علاقه دختر به پسر به چه شکل است ؟
عشق دختر به پسر مسأله ای است که خيلي وقت ها مخفی می ماند. چرا‌که دختران از ابراز احساسات خویش به پسران خجالت می کشند و یا آنرا نشانه ی شکستن غرور خویش می پندارند. با این حال عشق دختران به صورت ناخواسته در رفتارها، حرکات و گفتار آنها با فرد موردنظر معلوم می شود.

نشانه علاقه دختر به پسر

یکی از نیازهای اساسی زندگی انسان، تعامل و ارتباط با دیگران است. انسان در زمان رشد خود، پیوسته برای بقاء و پیشرفت خود، محتاج رابطه با سایرین است که بین این امر با سلامت، رابطه ای نزدیک وجود دارد.

تمام انسانها به دنبال پیدا کردن کسانی هستند که با آن ها حس خوشبختی کنند و از زندگی با آن ها لذت ببرند و در کنارشان سود بیشتری کسب کنند. در بین ارتباطات انسانی، احتیاج به رابطه با جنس مخالف هم در مقطعی از زندگی انسان مطرح می شود و این هنگامی است که پسر و دختر تصمیم می گیرند همسر آينده خویش را انتخاب کنند.

عشق دختر به پسر مسأله ای است که خيلي وقت ها مخفی می ماند. چرا‌که دختران از ابراز احساسات خویش به پسران خجالت می کشند و یا آنرا نشانه ی شکستن غرور خویش می پندارند. با این حال عشق دختران به صورت ناخواسته در رفتارها، حرکات و گفتار آنها با فرد موردنظر معلوم می شود.

نشانه های علاقه دختر به پسر,عشق دختر به پسر,نشانه علاقه دختر به پسر چیست

عشق دختر به پسر

دریک رابطه احساسی هر دو نفر بسیار مهم و تاثیر گذار هستند. این که رابطه ی عاطفی ادامه پیدا کند و یا دچار شکست شود به ميزان زيادي به رفتارها و اعمال طرفین بستگی دارد. گاه تفاوت عشق بین زنان و مردان سبب بروز مشکلات عاطفی می شود. دختران در عشق حساس ترند و بیشتر وابسته می شوند.

علامت های ظاهری، رفتاری و کلامی که در ادامه به آنها اشاره می شود، از نظر علم روانشناسی ثابت شده هستند. بعضی از این علایم آگاهانه اند، یعنی دختر می خواهد نشان دهد تمایل دارد با شما رابطه عاطفی برقرار نماید. ولی اکثر آنها به صورت ناخودآگاه از یک دختر عاشق سر می زنند.

لازم است توجه داشته باشید که وجود تنها یکی از علامت های زیر برای پی بردن به علاقه مندی دختر به شما کافی نیست. ولی چنانچه چند مورد از علائم و رفتارهای زیر مکررا از جانب وی نسبت به شما سر بزند، میتوانید امیدوار باشید که آن دختر واقعا از شما خوشش آمده و به شما علاقمند شده است.

نشانه های علاقه دختر به پسر,عشق دختر به پسر,نشانه علاقه دختر به پسر چیست

نشانه های علاقه مندی دختران

برخی از رفتارهایی که نشان از علاقه وی به شما دارد

دختری که به شما لبخند می زند

احساسات درونی هر فرد در رفتارش نمود پیدا می کند به عنوان مثال حالت چهره ی شما هنگامی که از منظره ای به شوق آمده اید با هنگامی که از دیدن آن ناراحت شده اید تفاوت دارد. وقتی دیدن چیزی اشتیاق درونی انسان را بر می انگیزد ناخودآگاه این اشتیاق از اعضا و جوراح وی هم کاملاً معلوم می شود.

لبخند اولین عکس العمل ما دربرابر هر چیزی است که احساس خوبی به ما بدهد، پس چنانچه دختری با دیدن شما لبخند می زند به این مسئله که وی احساس خوبی نسبت به شما دارد پی خواهید برد و چنانچه بارها و بارها این لبخندها را دیدید مطمئن باشید که کشش درونی در وجود او برای دیدن شما بوجود آمده است.

هنگام وارد شدن، نگاه او به طرف شما جلب می شود

این علامت تنها در خصوص شرایطی کاربرد دارد که دختر موردنظر با شما همکلاسی باشد، همکارتان باشد یا بهرحال با هم در یک فعالیت مشترک داشته باشید. در این وضعیت تلاش کنید بفهمید آن دختر هنگامی که می داند شما آن دور و بر هستید حواسش به شما هست و به نحوی دنبال شما می گردد یا نه.

به عنوان مثال اگر آن دختر وارد اتاقی می شود که می داند شما قرار است ان جا باشید، کاملاً حواس خود را جمع کنید. چنانچه از شما خوشش بیاید، احتمالا فوری در زمان ورود به دنبالتان خواهد گشت و چشم هایش همینطور دور تا دور اتاق می چرخند تا بالاخره شما را پیدا کنند. زمانی که نگاهش با نگاه شما تلاقی کرد ممکن است یکی از این دو کار را انجام دهد:یا اینکه لبخند بزند و کاملاً با خوش رویی برخورد کند و نشان دهد از دیدن شما خوشحال شده، یا اینکه از شما روی برگرداند و با بی اعتنایی طوری وانمود کند که به دنبال شما نمی گشته.

در هر دو صورت، اگر آن دختر هر بار که وارد اتاق می شود، با نگاه خود به دنبال شما بگردد، علامت ان است که به شما علاقمند شده و می خواهد از حضور شما با خبر شود.

هر چه قدر دختران با شما بیشتر رو به رو شوند، ميزان علاقه شان بیشتر است. ولی چنانچه از شما دوری نموده و تلاش کنند با شما رو در رو نشوند بیانگر این است که به شما علاقه ای ندارند.

با اینکه دختران میتوانند زبان بدن معکوس و جعلی را به شما نشان دهند.

نشانه های علاقه دختر به پسر,عشق دختر به پسر,نشانه علاقه دختر به پسر چیست

علاقمند بودن دختر به پسر

به اشتراک گذاشتن اطلاعات زندگی خویش از ديگر علامت های علاقه دختران است

یکی از قدرتمندترین راهها برای خانمی که جذب شما شده است این است که:اطلاعاتی در خصوص خودش را به اشتراک می گذارد و چنانچه این کار را نکند برای شما آزار دهنده است

بر اساس اصول روانشناسی عشق دختر به پسر، تنها خانم‌ها نیستند که این کار را انجام میدهند ، بلکه مردان هم این کار را می کنند. پس چنانچه شما در یک میهمانی هستید و دختر موردنظر اطلاعات شخصی خویش را به شما می گوید، آنرا نباید صرفا علاقه بخود برداشت کنید.

مطمئنا هر کسی هم جای او بود شاید ذره ای از حوادثی که برایش پیش امده را به شخص دیگری می گفت. او تنها این را به شما گفته است تا بدانید.

ولی در حالت کلی حرف زیاد در خصوص اتفاقات خصوصی یک سیگنال برای نزدیکتر شدن به شماست و میتواند از علامت های علاقه یه دختر به پسر باشد.

او در خصوص شما کنجکاو است

زنی که به شما علاقمند است دوست دارد همه چیزتان را بداند( تا بتواند در این باره با دوستان دخترش صحبت کند).

وی در خصوص خانواده، سابقه، سلیقه غذایی، موسیقی، فیلم و مسایل مختلف شما سوال خواهد کرد.

انگيزه اصلی وی این است که علائق شما را بشناسد تا بتواند خود را دارای علائق مشترک با شما نموده و پیوستگی بیشتری با شما ایجاد کند.

چنانچه از قایق سواری خوشتان نمی آید، او هم ناگهان از این کار متنفر می شود.

نشانه های علاقه دختر به پسر,عشق دختر به پسر,نشانه علاقه دختر به پسر چیست

نشانه ها و علایم علاقمند بودن دختر به پسر

او در خصوص آينده صحبت می کند

یک زن علاقه مند همیشه دوست دارد در خصوص نقشه های آينده و کارهایی که میتوانید با هم انجام دهید اشتیاق نشان می دهد.

درواقع او اغلب چیزی شبیه این میگوید:“وای… تو هم از بولینگ خوشت میاد؟ باید یه بار با هم بریم بازي کنیم.” اگر او چنين عمل نمود،

تردید نکنید که دوست دارد ازش بخواهید با شما بیرون برود.

چیز هایی که شما گفته اید را بیاد می آورد

چنانچه از شما خوشش آمده باشد پس به حرف های شما هم گوش داده است. چنانچه در بین حرف های خود از نام سگ خود یا نام مکانی تفریحی اسم برده اید و او آن ها را با جزئیات بیاد می آورد و بازگو می کند یا می خندد، یعنی به شما کاملا علاقه مند است. بطور کلی چنانچه او جزیی ترین صحبت های شما را بیاد بیاورد یعنی بشما علاقه مند است.

حسادت ورزیدن

حسادت یکی از خصوصیاتی است که در زنان بیش از مردان مشاهده می شود. دختری که به پسری علاقه دارد، از مشاهده آن پسر با دختر دیگر ناراحت می شود. این ناراحتی به علت حسادت در وی ایجاد می شود.

چگونگی و آنالیز نگاه های دخترانه از ديگر علامت های علاقمند شدن دختران شمرده می شود. با اگاهی و شناخت این علایم و نشانه ها به آسانی میتوان بفهمیم دختری دوستمان دارد و با برخورد صحیح و درست دربرابر این علائم ، میتوان عشق دختران نسبت بخود را افزایش دهیم.

 

لینک کوتاه : https://www.aparatme.ir/?p=748
  • نویسنده : حسن
  • ارسال توسط :
  • منبع : بیتوته
  • 452 بازدید

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.