23

تجاوز سه نفره به دختر جوان در مقابل چشم نامزدش

  • 10 مارس 2021 - 21:51
تجاوز سه نفره به دختر جوان در مقابل چشم نامزدش
تجاوز سه نفره به دختر جوان در مقابل چشم نامزدش در آبادان اتفاق افتاد، دختر جوان 17 ساله که نامزد داشت در خانه مادربزرگش برای مراقبت از وی مانده بود، شبی که با نامزدش در خانه تنها بود اتفاق تلخی برای آنان رخ داد. پسر جواني كه با هم دستي يكي از دوستان و دايي‌ اش دختر جوان 17 ساله ای را مقابل چشم‌ان همسرش مورد تجاوز قرار داده بود، دستگير شدند.

به گزارش نیک شو، اين حادثه عصر روز دوشنبه ٢٢ خردادماه در آبادان رخ داد. دختر جواني همراه با والدینش به اداره پليس رفت و از اين سه پسر جوان شكايت كرد. ماموران دريافتند اين دختر جوان در خانه مادربزرگش مشغول درس خواندن بوده و در حاليكه نامزدش نيز حضور داشته، از طرف اين سه مرد مورد حمله و تجاوز قرار گرفته اســت. اين ٣ مرد خشن بعد از اجراي نقشه‌ شوم در برابر چشمان نامزد اين دختر جوان اقدام به سرقت وسايل با ارزش داخل خانه نيز كردند.

 

بنابراین بازپرس محسن ‌پورعسكر دستور ويژه براي دستگيري عاملان اين اقدام شيطاني را براي ماموران پليس آگاهي آبادان صادر كرد. كارآگاهان بعد از تحقيقات گسترده پي بردند كه يكي از متهم‌ین مهــدی ٢١ ساله نام دارد و مردم آبادان او را به خاطر خلاف‌هايش ميشناسند. جست‌ و جوها براي یافتن مهــدی آغاز شد تا اينكه او روز ٢٧ خردادماه وقتي كه قصد داشت در نزديكي بلوار ولايت آبادان دست به كيف‌قاپي بزند از سوي ماموران دستگير شد. مهــدی ابتدا خود را بيگناه دانست اما وقتي در برابر دختر جوان و نامزدش قرار گرفت به ناچار اعتراف كرد.

وی در مقابل بازپرس پورعسكر در شعبه سوم دادسراي آبادان گفت: آنشب همراه با دايي‌ ام در خانه‌اش مشغول اســتراحت بودم كه سراغم آمد و از دختر جواني صحبت كرد كه در همسايگي خانه او زندگي ميكرد. از حرف‌هاي ابوذر شنيدم كه پدر و مادر دختر در شهر ديگري زندگي ميكنند و او بخاطر اين كه از مادربزرگ بيمارش كه تحت مراقبت اســت، نگه داري كند به آبادان آمده و آنجا مانده اســت. ابوذر گفت كه اين دختر ١٧ ساله معمولا در خانه تنها اســت اما بعضي اوقات پسر جواني سوار بر خودروي پرايد مقابل در خانه‌شان توقف ميكند و به خانه دختر نوجوان ميرود.»

 

مهــدی در ادامه حرفهايش گفت: «آنشب زن‌دايي و پسردايي‌ ام خوابيده بودند اما ابوذر دست‌ بردار نبود و تا ساعت ٥ صبح اصرار ميكرد كه نقشه‌اش را عملي كنيم. او از يكي از دوستانش نيز خواســت تا به ما ملحق شود و سه نفري به خانه دختر رفتيم. كمي بعد متوجه شديم كه نامزد دختر در خانه اســت اما ابوذر دست بر نداشت و به ما گفت كه بايد به كارمان ادامه بدهيم. سه نفري چاقو به دست از ديوار خانه بالا رفتيم و پسر جوان را هدف كتك‌‌كاري قرار داديم و بعد سراغ دختر ١٧ ساله كه مشغول درس خواندن بود رفتيم. در حالي كه پسر جوان مي‌خواســت دست از سرشان ‌برداريم،

 

متوجه شديم كه او نامزد رسمي دختر نوجوان اســت. اما از كارمان دست نكشيديم و بعد از آزار و اذيت دختر تمام وسايل با ارزش داخل خانه را سرقت كرديم. ما فكر مي‌كرديم دختر نوجوان و نامزدش از ترس آبرويشان ماجرا را به پليس گزارش نمي‌دهند اما چند روز بعد متوجه شكايت آنها شديم و تصميم گرفتيم كه فرار كنيم.»

 

نامــزد دختر نوجوان نيز به بازپرس پرونده گفت: «همسرم در خانه تنها بود كه براي سركشي به ديدنش رفتم و پس از چند ساعت به خانه‌مان برگشتم كه در ميان راه متوجه شدم ريموت در خانه پدرم را در خانه همسرم جا گذاشته‌ام به خاطر همين دوباره به آنجا برگشتم و مي‌خواســتم شب را آنجا بمانم. هنوز چند لحظه از ورودم به خانه نگذشته بود كه اين جوان همراه دو مرد ديگر وارد خانه شدند و با تهديد چاقو و قمه من را زخمي و نامزدم را مورد تعرض قرار دادند.»

 

نیک شو، در ادامه، نسرين كه شرايط روحي سختي را ميگذراند در حالي كه اشك مي‌ريخت به بازپرس پورعسكر گفت: «شب حادثه من در حال درس خواندن بودم كه ٣ مرد با تهديد چاقو وارد خانه‌مان شدند و پس از كتك‌كاري مرا مورد آزار و اذيت قرار دادند و سپس وسايل با ارزش خانه‌مان را به سرقت بردند.»در اين مرحله، بازپرس پرونده دستور داد تا متهم براي تحقيقات بيشتر در اختيار ماموران پليس آگاهي قرار گيرد و تجسس‌ها براي دستگيري ديگر همدستان متهم نيز آغاز شد.

 

كارآگاهان در ادامه با توجه به اطلاعاتي كه به دست آورده بودند، توانستند مخفيگاه يكي ديگر از متهمان پرونده كه محمد نام دارد را شناسايي كنند. او ساعت ٦ صبح روز پنجشنبه در حالي كه سرگرم مصرف مواد در مخفيگاهش بود در منطقه ايستگاه ١٠ قدس آبادان دستگير شد. تحقيقات فني براي دستگيري طراح و متهم اصلي اين پرونده كه ابوذر نام دارد در دستور كار ماموران پليس آگاهي آبادان اســت.

لینک کوتاه : https://www.aparatme.ir/?p=6325
  • ارسال توسط :
  • 1624 بازدید

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.