6

تجاوز جنسی پسر تهرانی به دختر جوان

  • 06 فوریه 2021 - 12:36
تجاوز جنسی پسر تهرانی به دختر جوان
پسر پولدار که متهم است با اغفال دختری جوان به او تعرض کرده، از قضات دادگاه درخواست کرد به او مهلت بدهند تا رضایت شاکی را جلب کند.

تجاوز جنسی پسر تهرانی به دختر جوان

چندی پیش دختر جوانی به‌نام سمیرا با مراجعه به مأموران پلیس مدعی شد که توسط پسر جوانی که وضع مالی خوبی دارد مورد تعرض و سوء‌استفاده قرار گرفته و حالا از او شکایت دارد.

شاکی در توضیح بیشتر گفت: حسام پیمانکار سرویس دانش‌ آموزان چندین مدرسه غیرانتفاعی بود و درآمد بسیار خوبی داشت. حدود یک ماه قبل من و دوستم خیلی اتفاقی در یک بزرگراه او را دیدیم و سوار خودرواش شدیم. حسام به من ابراز علاقه کرد و خواست تا ارتباط‌ مان را برای ازدواج بیشتر کنیم و من هم موافقت کردم تا اینکه چند روز بعد من را به خانه مجردی‌اش دعوت کرد به‌خاطر اینکه تنها نباشم با دوستم به خانه‌اش رفتیم. اما پس از دقایقی مادر حسام تماس گرفت و از او خواست تا بسرعت به خانه آنها برود چرا که ظاهراً یکی از بستگانشان فوت کرده بود. من به داخل اتاق رفتم تا آماده رفتن شوم که به یکباره حسام وارد اتاق شد و به من تعرض کرد. بعد هم گفت که ظرف چند روز آینده به خواستگاری‌ ام می‌آید و نگران نباشم. پس‌از آن دیگر حسام ارتباطش را با من کم کرد و هر زمانی هم که تماس می‌گرفتم با جواب‌ های سرد دست به سرم می‌کرد. تا اینکه به مقابل خانه‌اش رفتم و دیدم او در عین بی‌خیالی میهمانی گرفته و با دوستانش خوشگذرانی می‌کند وقتی زنگ خانه را زدم و به کارهایش اعتراض کردم او با عصبانیت به جلوی در آمد و من را بشدت کتک زد. حتی قصد داشت با زور مرا به داخل ببرد که با پلیس تماس گرفتم.

تجاوز جنسی پسر تهرانی به دختر جوان

پس‌از اظهارات شاکی و تکمیل تحقیقات پرونده با کیفر خواست تعرض به شعبه ۱۲ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. در ابتدا کیفر خواست علیه متهم خوانده شد و بعد از آن سمیرا بار دیگر شکایتش را مطرح کرد. در ادامه حسام در جایگاه قرار گرفت و با رد این موضوع که تعرضی انجام داده گفت: من وضع مالی‌ام خوب است و ماشین گرانقیمتی هم دارم و به طور قطع مشخص بوده که مسافرکش نبودم. سمیرا و دوستش از من خواستند تا سوارشان کنم و با هم دوست شدیم. روز حادثه هم سمیرا خودش پیشنهاد داد که با من ارتباط داشته باشد. الان هم اگر قضات دادگاه اجازه بدهند حاضرم رضایت او را جلب کنم.

بدین ترتیب قضات با توجه به درخواست متهم و موافقت شاکی با این مهلت با درخواست وی موافقت کردند و ادامه رسیدگی به این پرونده به بعد از پایان این مهلت موکول شد.

لینک کوتاه : https://www.aparatme.ir/?p=5565
  • نویسنده : حسن
  • ارسال توسط :
  • منبع : آفتاب نیوز
  • 355 بازدید

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.